Okullara XR Gerçeklik Teknolojileri Desteği Kampanyası

Diyarbakır'ın Kayapınar ilçesinde dezavantajlı çevre köylerden taşımalı eğitim veren, Güleçoba Aşikan Ortaokulu'nda görev yapan, Fen Bilimleri öğretmeni Yağmur ASİLTÜRK hanımefendinin tarafımıza gönderdiği bir maile istinaden bu kampanya başlatılmıştır.

 

Kampanyanın amacı, kısıtlı imkanlarla eğitim alan öğrencilerimizi, Metaverse oluşumunun yapı taşları AR, VR, MR (XR) teknolojileriyle tanıştırmak ve gerçeklik teknolojileriyle ilgili potansiyellerini açığa çıkarmaktır. XR teknolojileriyle ilgili yapılabilecekler hayal gücüyle sınırlı olduğundan, bu alanda her yaştan gelebilecek her fikir ve girişimin önemli olduğu kanaatindeyiz. Ayrıca eğitimin, deneyimsel öğrenmeyle daha akılda kalıcı olması amaçlanır.

 

Kampanya kapsamında henüz XR başlığı temin etmemiş, kısıtlı imkanlarla eğitim veren okullarımız tespit edilerek, bütçesi tamamlandıkça her okula 1 adet gönderilecektir. Başlık gönderilmeden önce, eğitimde kullanılabilecek içeriklerin yükleme işlemi sağlanacaktır.

 

360 Teknoloji Yatırımları olarak, ürünlerimizi tercih eden müşterimizden gelen ödemelerden elde ettiğimiz net kar payının %10 oranını kampanya için ayırıyoruz. Okulumuza gönderilecek ürünün maliyeti tamamlandıktan sonra, kar payı eklemeden gönderiyoruz. Müşterilerimiz dilerse ürünleri tarafımızdan maliyetine tedarik ederek, kampanyaya ayrıca dahil olabilir. Ürünlerin okula gönderimi sağlandıktan sonra bu sayfanın sonunda, okul adı, ürün adı, katkıda bulunanlar ve görseller yayınlanır.

 

Kampanyamız 01.02.2023 tarihinden itibaren, tüm okullara XR donanımı ulaşıncaya kadar devam edecektir. Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

Okul: Güleçoba Aşikan Ortaokulu
Ürün Meta Quest 2 128 GB All In One Vr Sanal Gerçeklik Başlığı
Katkıda Bulunanlar: Datagate
Gilbo Elektronik
Bilsoy Teknoloji
HNC Eğitim Ve Görüntü Teknolojileri
Virmode Yazılım
MP Sistems
ASELSAN
VRLAB ACADEMY
UNIFREE
MaM High Tech
Rubsil
Acıbadem Üniversitesi
Buka Pazarlama
Tekno Deposu
ASIR Digital
Uysal Kişisel Gelişim
İstanbul Kültür Üniversitesi
Serer Bilişim
Bites Savunma
Bilten Bilişim Teknolojileri
SAB Robotics
Zeytinburnu Bilsem
Modern Innova
Yağmur Medya

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı