GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

2015 Yılından bugüne XR (Extended Reality - Genişletilmiş Gerçeklik) teknolojleri ve metaverse alanında ihtiyaç duyulan ürünleri güvenli bir şekilde müşterilerimizle buluşturuyoruz.

“www.360avm.com.tr” Sitemize üye olurken tarafımıza ilettiğiniz üyelik bilgileri ve diğer kişisel bilgiler, sizin onayınız dışında diğer üyelerle paylaşılmaz. Kişisel bilgiler, “www.360avm.com.tr” için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya “www.360avm.com.tr” ’nin işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da kullanıcıların ve üyelerin önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir. Kişisel bilgiler www.360avm.com.tr tarafından, müşteri profili belirlemek, sipariş oluşturma, ürün teslim etme amacıyla kullanılabilecektir. Türkiye Cumhuriyeti Devletinin ilgili kurumlarının talep etmesi halinde bu bilgiler devlet yetkilileri ile paylaşılabilir. Üye olurken onay vermeniz durumunda, belirli dönemlerde “www.360avm.com.tr” ile ilgili indirim, tanıtım ve kampanya haberleri gönderilmek amacıyla, bilgileriniz sadece “www.360avm.com.tr” tarafından kullanılır. Üyelik bilgileri ve kişisel bilgiler sadece üyenin bizzat kendisi tarafından değiştirilebilir.

Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına karşın, “www.360avm.com.tr”’a ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda “www.360avm.com.tr” ’nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır. “www.360avm.com.tr” Tarafından site dâhilinde düzenlenen periyodik anketlere cevap veren kullanıcılardan elde edilen bilgiler ve kullanıcıların kişisel bilgileri “www.360avm.com.tr” veya işbirliği içinde olduğu kuruluşlar tarafından, bu kullanıcılara doğrudan reklam, tanıtım pazarlama yapmak, istatistiksel analiz yapmak veya veritabanı oluşturmak amacıyla ve benzeri amaçlarla kullanılabilecektir.

“www.360avm.com.tr” Sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine iletilen bilgileri “Gizlilik Politikası” ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları” hükümleri doğrultusunda kullanabilir. Bu bilgileri işleyebilir, bir veritabanı üzerinde tasnif edip muhafaza edebilir. “www.360avm.com.tr” aynı zamanda; kullanıcının kimliği, adresi, elektronik posta adresi, telefon numarası, IP adresi, “www.360avm.com.tr”’nin hangi bölümlerini ziyaret ettiği, domain tipi, browser tipi, ziyaret tarihi, saati vs. bilgileri de istatistiki değerlendirme, kampanyaların duyurusunu yapma ve kişiye yönelik hizmetler sunma gibi amaçlarla kullanabilir. Kullanıcılara ait kişisel bilgiler, kanunla yetkili kılınan mercilerin talebi ve aşağıda sayılan haller hariç olmak üzere gerçek ve tüzel üçüncü kişilere açıklanmayacaktır. Kişisel bilgi ender olarak “www.360avm.com.tr” için veya onun adına davranan üçüncü taraflara veya “www.360avm.com.tr”’nin işi ile ilgili olanlara verilerin özgün olarak kullanım amaçlarını daha iyi işlemek ya da Kullanıcı’Iarın önerdiği amaçlara uygun olarak daha iyi hizmet verebilmek üzere verilir.

“www.360avm.com.tr” Müşterilerinin kredi kartı bilgileri hiçbir şekilde saklanmamaktadır. Bu bilgiler ayrıca üyelik esnasında ve/veya daha sonraki dönemlerde “üyelik bilgisi” adı altında talep edilmemektedir. Alışveriş sırasında “www.360avm.com.tr” çalışanları dahil, hiç kimse kredi kartı bilgilerinizi görememektedir. Bu bilgiler, “www.360avm.com.tr” ödeme servis sağlayıcısının yüksek güvenlik şartları altında ilgili bankalara SSL güvenlik sistemi üzerinden iletilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı