360AVM - AR VR MR (XR) ÖDEME, TESLİMAT VE İADE ŞARTLARI

1) Banka Havalesi veya EFT İle Ödeme

Bankalar sayfamızdaki Türkiye Finans banka hesabımıza (TL/USD) ödemeyi yapabilirsiniz.

2) Sitemizde Bulunan iyzico Entegrasyonu Üzerinden Kredi Kartlarınız İle Ödeme

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da Axess, Citibank, Ziraat Bankası, Vakıfbank, TEB, World, Anadolu bank, Maximum, Halkbank Paraf, Denizbank, ING, Garanti Bonus kredi kartlarına online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişinizin sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir.

3) Sipariş Bedeli İadesi 

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; 360 Teknoloji Yatırımları San. Tic. A.Ş. 5 iş günü içerisinde ürün bedelini banka hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir. 

4) Teslimat 

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri, teslim sürelerine göre mümkün olduğu kadar hızlı kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibidir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için sipariş aşamasında teslimat bilgilerinizi dikkatlice ve doğru girmeniz gerekir. Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. İstanbul merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilmektedir.

Müşteri temsilcimize danışarak teslimat adresi değişikliği varsa görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.

5) Ödeme Takibi 

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir. 

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız ödeme sistemi/bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur. 

 

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketlerin, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde fotoğraflarını çektikten sonra, açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar olduğunu tespit ederseniz hasarlı kısımların da fotoğrafını çekerek, kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız. Çektiğiniz fotoğrafları ve tutanağı [email protected] eposta adresimize göndererek ürünün kusurlu olarak geldiğini belirten bir e-posta gönderiniz.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir. 

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı