Lenovo ThinkReality VRX VR-MR Başlığı
Lenovo ThinkReality VRX VR-MR Başlığı
Lenovo ThinkReality VRX VR-MR Başlığı
Lenovo ThinkReality VRX VR-MR Başlığı
Lenovo ThinkReality VRX VR-MR Başlığı
Lenovo ThinkReality VRX VR-MR Başlığı
Lenovo ThinkReality VRX VR-MR Başlığı

Lenovo ThinkReality VRX VR-MR Başlığı

5,00
İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : ₺144.480,43(KDV Dahil)
İndirimli : ₺137.990,00(KDV Dahil)

Lenovo ThinkReality VRX VR-MR Başlığı Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri

ADET

Artır Azalt

Lenovo ThinkReality VRX VR-MR Başlığı Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri

Lenovo ThinkReality VRX, işletmelere özel kullanıma yönelik geliştirilmiş VR (Virtual reality - Sanal gerçeklik) ve MR (Mixed reality - Karma gerçeklik) deneyimleri sağlayan, hepsi bir arada başlıktır. ThinkReality VRX, Qualcomm Snapdragon XR2+ yonga setinden güç alır ve karma gerçeklik uygulamaları için tam renkli, yüksek çözünürlüklü geçiş sağlar. ThinkReality VRX, işletmelerin başarıya ulaşmasına ve yatırım getirisini daha hızlı gerçekleştirmesine yardımcı olmak için eksiksiz bir uçtan uca hizmet paketi tarafından da desteklenir.

 

 

İşletmeler için özel olarak tasarlandı
Amaca uygun yapı ve hijyenik malzemelerle kurumsal kuruluşların ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanan ThinkReality VRX, uzun ömür ve güvenilir çalışma için üretilmiştir. Ayrıca, güvenli bir tedarik zinciri ve üretim süreci ile kurumsal düzeyde güvenlik uygulamalarını destekler.

 

Geleceğe dönük çok yönlülük
Lenovo ThinkReality VRX, günümüzün kurumsal VR ve karma gerçeklik kullanım durumlarını karşılamak için olağanüstü çok yönlülük sunar ve metaverse gibi yeni uygulamalar 6DoF deneyimleri ve tam renkli, yüksek çözünürlüklü geçiş yetenekleriyle genişler. Başlık, hepsi bir arada bağımsız olarak çalışabilir veya kablosuz ve link kablosu ile bir PC'ye veya iş istasyonuna bağlanabilir.

Sanal iş yerinizi her yerde güçlendirin
Qualcomm® Snapdragon™ XR2+ Gen 1 yonga seti tarafından desteklenen geleceğe hazır ThinkReality VRX, kurumsal metaverse dünyasına giden kapınızdır. Servis ve teknik beceri eğitimi için simüle edilmiş yüksek riskli ortamlarda sanal nesnelerin taşınmasına ve manipüle edilmesine olanak tanıyan sürükleyici deneyimler sunar. İşbirliği ve yenilikler için fiziksel alanlar her zamankinden daha az kısıtlanıyor ve ThinkReality VRX başlığı, Lenovo'nun küresel destek ve servisi tarafından destekleniyor.

 

Gerçek konforu ve tam performansı deneyimleyin
ThinkReality VRX başlığı, temel gereksinim konfor düşünülerek tasarlanmıştır. Sonuç, hacmi ve ağırlığı en aza indiren yeni yassı lenslere sahip gelişmiş optik mühendislik sayesinde önceki nesillere göre daha ince bir profildir. Boyut ayarlanabilir ve arka pil, başlığa başınızın üzerinde hafif ve dengeli bir his vermek için bir karşı ağırlık görevi görür. VR eğitiminin, işbirliğinin veya tasarımın gerçekleşmesi gereken her yerde genişletilmiş VR oturumları için konforlu hale getirir. ThinkReality VRX, ısıyı ekrandan kullanıcının yüzünden uzaklaştıran benzersiz bir havalandırma sistemine sahiptir.

 

 

4 kameralı 6DoF optik izlemeli ve yüksek çözünürlüklü ekran
ThinkReality VRX ekranı, göz başına net 2280 x 2280 çözünürlüğe sahiptir. Öne monte dört kamera, 6DoF izleme sağlayarak sanal nesneleri taşımanıza ve yönetmenize izin vererek sürükleyici eğitime, işbirliğine, 3D tasarıma ve mühendisliğe yeni bir boyut getirir. Doğrudan renkli geçiş teknolojisi, MR uygulamalarının deneyimlenmesini sağlar. Böylece tek bir XR cihazıyla daha fazlasını yapmak için 3D grafikleri fiziksel çevredeki objelerin ve düzlemlerin üzerine yerleştirebilirsiniz. İki adet tam renkli, yüksek çözünürlüklü düz geçişli kamera, kullanıcılara sorunsuz bir karma gerçeklik deneyimleri sunar.

 

 

Çoklu ve genişleyen kullanım durumları
6DoF özelliği ve tam renkli, yüksek çözünürlüklü geçiş ile Lenovo ThinkReality VRX, sonsuz sayıda kurumsal sanal gerçeklik ve karma gerçeklik uygulamaları için idealdir. Perakende satıştan güvenlik eğitimine, inşaat/mekanik tasarımından birçok simülasyon türüne kadar, ThinkReality VRX, sürükleyici yazılım veya teknik beceri geliştirme ve benzer etkileşimli doğrusal deneyimler için mükemmeldir.

 

Küresel hizmet ve destek
Kuruluşların bir kurumsal VR çözümüne yatırım yaparken donanımın ötesine bakması ve belirli bir sağlayıcıyla iş ortaklığı yapmanın uzun vadeli sonuçlarını değerlendirmesi gerekir. Lenovo ThinkReality VRX, olağanüstü 6DoF deneyimleri sunmanın yanı sıra, VR pazarında sıklıkla bulunmayan bir şeyle birlikte gelir - kanıtlanmış uzun bir inovasyon geçmişine sahip küresel bir teknoloji liderinin desteği.

Lenovo ThinkReality VRX Teknik Özellikleri
Çözünürlük: Göz başına 2280 x 2280 (toplam 4560 x 2280) piksel
Yenileme hızı: 90 Hz
Lens: Yassı lens
Görüş açısı: 95° FOV
İşlemci: Snapdragon® XR2+ 1. Nesil
İşletim sistemi: Android™ 12
RAM: 12GB
Depolama: 128 GB
Ses: Entegre hoparlörler, çift ​​mikrofon 3,5 mm kulaklık / mikrofon kombo jakı
Kamera: 2 kameralı tam renkli HD pass-through, 6DoF'a kadar optik 4 kamera
Bağlantı Noktaları/Yuvalar: USB-C 3.2, Kulaklık / mikrofon kombinasyonu
Kablosuz: WiFi 6E* 802.11AX, Bluetooth® / Bluetooth Düşük Emisyon 5.2**
Boyutlar (Y x G x D): 114mm x 203mm x 280-330mm / 4,5" x 8" x 11-13"
Ağırlık: 0,8 kg / 1,76 lb
Renkler: Siyah
Malzeme: Tamamen silinebilir yüzeyler, plastik, TPU, proteinli deri (ISO 10993-10)

 

Kutuda neler var?    
ThinkReality VRX (ön/arka ped)
2 Kontrolör
AA piller
1m USB şarj kablosu (Type-A - Type-C)
Dar yüz pedi
Üst kayış
Kablo klipsi
Hızlı başlangıç ​​Kılavuzu
Güvenlik ve garanti kılavuzu

 

*6GHz WiFi 6E işletimi, işletim sisteminin, WiFi 6E'yi destekleyen yönlendiricilerin/AP'lerin/ağ geçitlerinin desteğine, ayrıca bölgesel düzenleyici sertifikalara ve spektrum tahsisine bağlıdır.
**Bluetooth sürümü işletim sistemine bağlıdır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı