Manus Quantum Metagloves Eldivenler
Manus Quantum Metagloves Eldivenler
Manus Quantum Metagloves Eldivenler
Manus Quantum Metagloves Eldivenler
Manus Quantum Metagloves Eldivenler

Manus Quantum Metagloves Eldivenler

5,00
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺236.872,11(KDV Dahil)
İndirimli : ₺229.990,00(KDV Dahil)

Manus Quantum Metagloves Eldivenler Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri (Manus Türkiye Yetkili Satıcı)
 

ADET

Artır Azalt

Manus Quantum Metagloves Eldivenler Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri

MANUS Quantum Metagloves, milimetrik hassasiyette parmak takibi sağlar. Parmak uçlarının mutlak konumlandırılması sayesinde, dijital el iskeleti kullanıcının fiziksel eline göre ölçeklenir. Bu, kullanımı kolay ve karmaşık bir kalibrasyon olmadan bugüne kadarki en doğru el ve parmak yakalama ile sonuçlanır. Parmak izleme için yeni altın standart.

 

 

Kullanım kolaylığı
Quantum Metagloves satın alanlar, MANUS Core yazılımını ücretsiz edinir. Kuantum parmak izleme verilerini alır ve özel projelere akışını sağlar.

 

Yepyeni Kuantum İzleme Teknolojisi
Quantum Metaglove, parmak ucu izleme sensörleriyle milimetre hassasiyetinde yüksek doğrulukta parmak izleme sağlar. Bu sensörler sabittir ve son derece doğru parmak yakalama verileri sağlar.

 

Parmak izi takibi için yeni altın standart
Manus'un hassas Kuantum izleme teknolojisi her ayrıntılı hareketi yakalar. Hareketlerinizin gerçeğe yakın hissini kaybetmeden animasyon yaparken değerli zamanınızdan tasarruf edin.

 

 

İliklerinize kadar gerçek el tutuşu.
MANUS Quantum teknolojisi, el ölçünüzü otomatik olarak ayarlayarak doğru bir el iskeleti oluşturur. Metagloves'un Kuantum İzleme sensörleri, parmak verilerini yazılıma göndererek, elinizin en karmaşık hareketlerini ve pozlarını bile taklit edebilen doğru bir dijital kopyasını oluşturur.

 

Sanal gerçeklikte uygulamalı olarak çalışın.
Sürükleyici sanal gerçeklik eğitim ortamları ve deneyimleri oluşturmak için sanal nesnelerle doğru ve gerçekçi bir şekilde etkileşime geçin. Gerçekçi bir sanal ortamla birleştirilen doğru Kuantum İzleme teknolojisi, üst düzey deneyimler sağlar.

 

 

İhtiyaçlarınıza göre giyin .
Kuantum sensörleri parmak uçlarına çeşitli şekillerde takılabilir. Kullanıcıların kullanım durumlarına göre en uygun yöntemi seçme imkanı vardır:

1. Parmak Bandı
Parmak bantları parmak uçlarının etrafına sarılabilir. Kuantum sensörleri, üstteki montaj klipslerine takılır.
Parmak bandı yöntemi, Kuantum sensörlerinin son derece sabit montajını sağlar.

 

2. Parmak Kılıfı
Parmak kılıfları parmak uçlarınızın üzerinden kaydırılarak giyilir. Kuantum sensörleri, üstteki montaj klipslerine takılır.
Parmak kovanı yöntemi, Kuantum sensörlerini takmak için daha hızlı bir yöntemdir. Parmak kılıfları üç boyutta mevcuttur.

 

Endüstri standartlarına uygun
MANUS Core ile gerçek zamanlı akış
Merkezi yazılım MANUS Core, MANUS eldiven verilerini ve SteamVR izleme verilerini almak ve bunu istediğiniz hedefe en uygun şekilde çıkarmak için geliştirilmiş bir veri işleme aracıdır. Yerel veya eklenmiş eklentileri kullanmak, parmak verilerini gerçek zamanlı olarak Unreal ve Unity'ye aktaracaktır. MANUS Core, Quantum Metagloves'larına dahildir.

 

 

SDK ve kayıt parmak verileri.
Açık SDK, başka herhangi bir entegrasyonun oluşturulmasına izin verir. Kayıt işlevi, oturumunuzu kaydetmenize, düzenlemenize ve FBX dosyaları olarak dışa aktarmanıza olanak tanır. Kayıt yaparken timecode & genlock özelliğinden faydalanabileceksiniz. Bunun da ötesinde, 'Motive 2.0 tetiklemeli kayıt işlevini ve 'Vicon Shogun tetiklemeli kaydetme' işlevini kullanarak mocap oturumunuzu tetikleme işlevine sahibiz. Bu seçenekler, harici yazılımın kayıt yazılımını tetiklemesine ve kaydedilen verileri dışa aktarmasına olanak tanır.

 

Kesintisiz iş akışı.
Şarjlı kalmak için değiştirilebilir piller
Quantum Metagloves, size kesintisiz bir iş akışı sağlamak için değiştirilebilir pillerle birlikte gelir. Kuantum piller, tam şarjla sürekli kullanım sırasında 4 saat dayanabilir. Ek olarak, Quantum Metagloves, USB Type-C bağlantı noktası üzerinden harici bir güç kaynağı ile çalıştırılabilir.

 

Şarj istasyonu
1 saatte aynı anda 6 adede kadar pili tamamen şarj edin. Bu şarj istasyonu aynı zamanda Prime X ve Pro Tracker pilleriyle uyumludur, böylece Metaglove ve SteamVR Pro Tracker pillerinizi aynı anda şarj edebilirsiniz.

 

 

Manus Quantum Metagloves Teknik Özellikleri
Sinyal gecikmesi: ≤ 7,5 ms
Parmak sensörü tipi: Mutlak konum, 3 eksen dönüşü
Sensör örnekleme hızı: 120Hz
Pil süresi: 4 saat (değiştirilebilir)
Şarj süresi: 2 saat USB-C
Ağırlık: 70 gram
Kablolu iletişim: USB-C
Kablosuz iletişim: Bluetooth Düşük Enerji 5
Kablosuz kapsama alanı: 15 metreye kadar
Tekstil bilgisi: Tek beden herkese uyar (yıkanabilir)
Parmak ataşmanları: Parmak kılıfları, parmak bantları

 

Kutuda neler var?
2x Quantum Glove
1x Dongle Core Pro Lisans
2x Quantum Pil
2x USB-C Kabloları
1x Vive Tracker Adaptör Seti
36x Finger Sleeves 1/2/3
12x Finger Tapes
1x Başlangıç Kılavuzu
1x Seyahat Çantası

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı