Meta Quest 2 128 GB All In One VR Sanal Gerçeklik Başlığı
Meta Quest 2 128 GB All In One VR Sanal Gerçeklik Başlığı
Meta Quest 2 128 GB All In One VR Sanal Gerçeklik Başlığı
Meta Quest 2 128 GB All In One VR Sanal Gerçeklik Başlığı
Meta Quest 2 128 GB All In One VR Sanal Gerçeklik Başlığı

Meta Quest 2 128 GB All In One VR Sanal Gerçeklik Başlığı

5,00
İndirim Oranı : %32 İndirim
Fiyat : ₺10.989,04(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.490,00(KDV Dahil)

Meta Quest 2 128 GB fiyatını, özelliklerini ve satın alma yöntemlerini inceleyin.

Meta Quest 2 128 GB Fiyatı, Özellikleri Ve Satın Alma Yöntemleri

Eski adı Oculus Quest 2 olan Meta Quest 2, Meta (Facebook) tarafından üretilen bağımsız sanal gerçeklik başlığıdır. Diğer VR başlıklarına göre en ucuz fiyatla satın alınabilir olması, tüketici pazarında lider olmasını sağladı. Quest 2 bilgisayar ve telefondan bağımsız, kablosuz olarak kullanılır. Bununla beraber, SteamVR'daki binlerce VR oyun ve uygulama, 5Ghz Wifi 6 modem/router ve Quest 2'nin Air link özelliğiyle, kablosuz olarak deneyimlenir. PC bağlantısı orijinal Oculus link kablosu ile sağlandığında, görüntü aktarımı sorunsuz olarak sağlanır.

 

 

 

Meta Quest 2, Metaverse ve VR için oldukça yeterli bir giriş seviyesidir. Mağazasında, bağımsız ve kablosuz olarak kullanılabilecek 250 den fazla oyun ve uygulama vardır. Oyun ve uygulama fiyatları genellikle 9,99 - 39,99 dolar aralığında olup, bazı ücretsiz oyun ve uygulamalar da mevcuttur. Meta Quest 2 yazılımsal güncellemelerle sürekli olarak yeni özellikler edinmektedir.

 

Meta/Oculus Quest 2 Önemli Özellikleri:

Meta Quest 2 takip teknolojisi, başlığa entegre sensörleri ile içten dışa 6DoF (6 serbestlik derecesi) baş ve el takibini destekleyen Oculus insight teknolojisidir. Bu sensörler, aynı zamanda el takibi de yaparak, hem Meta Quest 2 arayüzünü hem de destekleyen oyun ve uygulamaları kumandalar olmadan deneyimlemenizi sağlar. Quest 2 ile birlikte bluetooth özelliği olan bir oyun kumandası da kullanılabilir. Quest 2 kullanılırken ortamdaki masa ya da koltuk VR ortamına sanal olarak taşınabilir. VR deneyimi esnasında, gerçek dünyaya hızlı geçiş için başlığın sağ kanerına iki defa dokunmak yeterlidir. Meta Quest 2 Oculus link kablosuyla ya da Air link özelliğiyle, Wi-Fi 6 özelliği bulunan 5 Ghz modem/router üzerinden kablosuz olarak bilgisayara bağlanabilir. 

 

 

Meta/Oculus Quest 2 En İyi VR Oyun Ve Uygulamaları:

Ücretsiz En iyi Oyun Ve Uygulamalar:

VR Chat, Gravity Sketch, Within, Echo VR, Horizon Workroom, Horizon Venues, Netflix, Youtube, Instagram, Epic Roller Coaster, Mission ISS, Hoame, Elixir, Gun Raiders, PokerStars VR, Rec Room, Bait

 

Ücretli En İyi Oyun Ve Uygulamalar:

Beat Saber, Population One, Vader Immortal, Resident Evil, Medal Of Honor, Arizona Sunshine, The Climb 1-2, Job Simulator, Hand Physics Lab, Angry Birds, Golf+, Contractors, Eleven Table Tennis, Kingspray Graffiti, Richie's Plank Experience

 

Meta/Oculus Quest 2 Kutu İçeriği:

1 x VR başlığı

1 x Şarj Kablosu

1 x Güç Adaptörü

1 x Gözlük Aralayıcı

2 x Kumanda

2 x AA Pil

 

 

 

Meta/Oculus Quest 2 Teknik Özellikleri:

Ekran Çözünürlüğü: Göz başına 1832 x 1920 toplam 3664 x 1920 piksel

Ekran Yenileme Hızı: 72, 90, 120 Hz

FOV: 90°

RAM: 6 GB

Kapasite: 128 / 256 GB

İşlemci: Qualcomm Snapdragon XR 2

Takip Teknolojisi: Oculus insight (6 DoF içten dışa baş ve el takibi)

Ağırlık: 503g

Bağlantı Ağı: Wifi

Port: USB type C, 3,5mm kulaklık girişi

 

 

 

Çerez Kullanımı