Meta Quest 2 128 GB Kiralama
Meta Quest 2 128 GB Kiralama
Meta Quest 2 128 GB Kiralama
Meta Quest 2 128 GB Kiralama
Meta Quest 2 128 GB Kiralama

Meta Quest 2 128 GB Kiralama

5,00
İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : ₺1.820,58(KDV Dahil)
İndirimli : ₺1.290,00(KDV Dahil)

Meta Quest 2 128 GB VR Gözlük kiralama fiyatı ve satın alma seçeneklerini inceleyin.

ADET

Artır Azalt

Meta Quest 2 128 GB VR Gözlük Kiralama Fiyatı ve Satın Alma Seçenekleri

Metaverse oluşumuyla beraber, kurumlar toplantı ve etkinliklerini VR ortamlarında yapmaya başladı. Meta Quest 2 (eski adı Oculus Quest 2) VR başlıklarımız sadece kurumlara, toplantı ve etkinlikleri için kiralanmaktadır. Kiralama fiyatlarımız adet/gün ve verilecek hizmetler bazında değişkenlik göstermektedir. İletişim bilgilerimizden bize ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Photo by; Harward Business Review

 

VR Toplantı Ve Etkinlikleri Nedir? Nasıl Yapılır?  

Dünya çapında önde gelen markalar Metaverse yatırımlarına aralıksız devam ederken, takip eden şirketler de kavramı ve teknolojiyi daha iyi anlayabilmek adına, 3D sanal ortamlarda toplantı ve etkinlikler düzenlemeye başladı. Metaverse, henüz yeni oluşuma başladığından, “Metaverse toplantı” ya da “Metaverse etkinlik” gibi tanımlamalarla oluşan kavram yanılgısının önüne geçmek için, VR donanımlarıyla katılım sağlanacaksa VR toplantısı ya da VR etkinliği tanımlarını kullanmak daha doğru olacaktır.

 

 

Horizon Workrooms, sanal ortamda 3D avatarınızla iş arkadaşlarınızla buluşup, toplantı yapmanıza ve çalışmanıza imkan sağlayan bir VR uygulamasıdır. Meta Quest 2 VR başlığına uygulama yüklendikten sonra, workrooms web sitesinden kayıt olup, toplantı oluşturup arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Toplantılarda bilgisayar ekranınızı toplantıya taşıyabilir, ekran paylaşımı yapabilir, tahtaya yazı yazabilir ve online görüşmeleri dahil edebilirsiniz.

 

Photo by; Virtual Event Maker (VEM)

 

Web ve VR tabanlı çoklu katılım sağlanan yazılım platformları, markanıza özel hale getirilebilir. 3D ortamda avatarınızla konuşmayı dinlerken, sanal ekrandaki sunumu ya da videoyu izleyebilir, diğer katılımcılarla etkileşime geçebilirsiniz.

 

Metaverse oluşumu firmanızın ya da çalışanlarınızın ilgisini çekiyorsa, VR toplantı ve etkinlikleriniz için Meta Quest 2 VR başlığı kiralama hizmetimizden anahtar teslim çözümlerle yararlanabilirsiniz.

 

Kiralama fiyatlarımız adet/gün ve verilecek hizmetler bazında değişkenlik göstermektedir. Ürün fiyatı, 1 adet 1 günlük Meta Quest 2 128 GB VR Gözlük kiralamayı kapsamaktadır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı