Meta Quest Pro 256 GB
Meta Quest Pro 256 GB
Meta Quest Pro 256 GB
Meta Quest Pro 256 GB
Meta Quest Pro 256 GB
Meta Quest Pro 256 GB
Meta Quest Pro 256 GB
Meta Quest Pro 256 GB
Meta Quest Pro 256 GB
Meta Quest Pro 256 GB
Meta Quest Pro 256 GB

Meta Quest Pro 256 GB

5,00
İndirim Oranı : %41 İndirim
Fiyat : ₺73.298,33(KDV Dahil)
İndirimli : ₺42.990,00(KDV Dahil)

Meta Quest Pro 256 GB fiyatı, özellikleri ve satın alma seçenekleri (Kurumsal fatura, 2 yıl garanti, açık kutu son 1 adet)

ADET

Artır Azalt

Meta Quest Pro Fiyatı, Özellikleri Ve Satın Alma Seçenekleri

Meta Quest Pro, kurumsal ve profesyonel XR kullanıcılarını hedefleyen gelişmiş AR-VR (MR - mixed reality - karma gerçeklik) başlığıdır. Meta'nın göz bebeği ve ifade takibi yapabilen, kontrolcülerinin kendi kendini izleyebilidiği gelişmiş başlığıdır. Çalışmanın, oluşturmanın ve işbirliği yapmanın yepyeni bir yoludur.

 

 

Sanal dünyada çalışın. Gerçek dünyada kalın.
Çığır açan yüksek çözünürlüklü karma gerçeklik ile, fiziksel alanınızda yüksek tanımlı renkte varlığını korurken sanal dünyayla zahmetsizce etkileşim kurabilirsiniz.

 

Ayrı ayrı karma gerçeklikte birlikte işbirliği yapın
Fikirden işbirliğine giden yol hiç bu kadar kolay olmamıştı. Kendi fiziksel tasarım alanınıza demir atarken karma gerçeklikte tasarım yapın. Dünyanın her yerinden ortak çalışanları alanınıza katılmaya davet edin ve gerçek zamanlı olarak paylaşılan tasarımlar üzerinde çalışın.

 

Kendinizi yaratıcı sürece bırakın
Meta Quest Pro, fiziksel ve sanal dünyalar için nasıl tasarım yaptığımıza dair bakış açılarını değiştirmek için en son VR'yi bir araya getiriyor. VR boyama ve çeşitli stüdyo uygulamaları kullanarak, yaratıcı süreç tamamen başka bir düzeye çıkıyor.

 

Oturma odanızdan yeni bir oturma odası oluşturun
Ya bir evin veya binanın içinde inşa edilmeden önce dolaşabilseydiniz? Veya yapısal bütünlüğünü incelemek için bir gökdeleni bir elinizle kaldırın? Yüksek çözünürlüklü karma gerçeklik geçişi ile siz ve iş arkadaşlarınız bunu ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

Dünyanın öbür ucunda olsanız bile, masanın karşısındaymış gibi hissedeceksiniz.
Otantik avatar ifadeleri, doğal yüz ifadelerinizi taklit eder, böylece arkadaşlarınızla toplantılarda ve toplantılarda tamamen hazır olabilir ve gerçek kişiliğinizden daha fazlasını VR'da hayata geçirebilirsiniz.

 

Meta Quest Pro Ana Özellikleri

Nihai giyilebilir teknoloji
Modern bir profil ve dengeli tasarım, daha fazla konfor için bir araya gelerek VR'de daha uzun süre çalışabilmeniz, oluşturabilmeniz ve ortak çalışabilmeniz için. Ve esnek VR sürükleyicilik seviyeleriyle, sanal dünya artık herkese uyan tek bir boyut değil. En iyi kısım? Gözlük taksan bile harika.

 

Tamamen yeni bir mercekle gerçeğe bakın
Optik modülün içine ışığı katlayarak çalışan yenilikçi patentli pancake lens ve optik teknolojimizi kullanarak Quest 2'ye kıyasla optik yığını %40'ın üzerinde azalttık. 1,3 kat daha geniş renk gamıyla %75 daha fazla kontrast sağlayan renkler daha canlıdır. Bunu yerel karartma ve kuantum nokta teknolojisi ile birleştirin ve hepsi tek bir şeye katkıda bulunur – daha ilgi çekici VR.

 

 

Çoklu görev, yeni süper güç
Yapmanız gereken ne olursa olsun, yeni bir süper gücünüz var. Görevleri düzenlemek, yeni fikirler üzerinde çalışmak, podcast'leri, haber beslemelerini, çalma listelerini yayınlamak veya sadece arkadaşlarınızla mesajlaşmak için birden fazla yeniden boyutlandırılabilir ekranı açın. Çoklu görev yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Meta Quest Touch Pro Kontrol Cihazları
Uzanıp VR'ye dokunun. Sezgisel, eldeki kontrolörlerle tamamen mümkün.
Tutmak ve TruTouch dokunsal geri bildirim sağlamak için dengelenmiş kendi kendini takip eden kontrolörler ve hassas kontrol için hassas sıkıştırma ile VR, bu sezgisel ve ikinci doğayı hiç hissetmedi - kontrolörler, VR'deki ellerinizin doğal uzantıları gibi.

 

Bir sonraki seviye donanım ve daha fazlası.
Meta Quest Pro, çalışmaya, oluşturmaya ve işbirliği yapmaya başlayabilmeniz için tüm ürünlerle birlikte gelir - Meta Quest Touch Pro Kontrolörleri, hızlı USB-C güç adaptörüne sahip şarj yuvası, 10 gelişmiş VR/MR sensörü, 256 GB depolama, 12 GB RAM, ve bir Snapdragon XR2+ Qualcomm işlemci.

 

 

Meta Quest Pro Kutu İçeriği

Meta Quest Pro Başlık
2 Meta Quest Touch Pro Kontrol Cihazı
Şarj Yuvası
USB-C Güç Adaptörü
Kontrolör Şarj Kablosu
Şarj kablosu
2 Kalem İpuçları
2 Kısmi Işık Engelleyici (Sol ve Sağ)
Kablo klipsi
Koruyucu kapak
temizlik bezi
2 Bilek Kayışı

 

 

Meta Quest Pro Teknik Özellikleri

Çözünürlük: Göz başına 1800×1920 piksel
Ekran: 2x LCD - RGB Şerit 3 alt piksel
Ekran Yenileme hızı: 72Hz, 90Hz
Lens: Pancake
Görüş alanı: 106ºH × 96ºV
Optik Ayarı: Sürekli IPD, bitişik göz rahatlığı
IPD Aralığı: 55–75 mm
İşlemci: Snapdragon XR2+ Gen 1
RAM: 12 GB
Depolama: 256 GB
Konnektör: USB-C
Ağırlık: 722g
Pil: 1-2 saat
Başlık Takibi: İçten dışa
Kontrolcü Takibi: İçten dışa (başlık görüş alanı gerekmez)
İfade İzleme: Evet (gözler, yüz)
Yerleşik kameralar: 5x harici, 5x dahili
Etkileşim: Touch Pro kontrolcüleri (şarj edilebilir), el izleme, ses
Ses: Kafa bandı içi hoparlörler, çift 3,5 mm aux çıkışı
Mikrofon: Evet
Geçiş görünümü: Evet (renkli)

 

Üstün Konfor
Birinci sınıf dengeli ergonomi, daha konforlu bir kulaklık oluşturmak için şık tasarımla buluşuyor.

 

Dönüşümlü Karma Gerçeklik
Quest 2'ye kıyasla 4 kat daha yüksek çözünürlüğe sahip tam renkli karma gerçeklik, fiziksel dünyada kalırken sanal dünyada çalışmanıza, yaratmanıza ve işbirliği yapmanıza olanak tanır.

 

Doğal İfade
Gerçek zamanlı ifade takibi, avatarınızın yüz ifadenizi taklit etmesini sağlar. Gülümsemeler, kaş kaldırmalar, göz kırpmalar ve hepsi.

 

Meta Quest Touch Kontrol
Sanal alanınızda 360 derecelik hareket aralığı için denetleyici başına 3 kamera ve bir Snapdragon 662 mobil işlemci içerir. TruTouch dokunsal geri bildirimi ve hassas sıkıştırma, daha sezgisel bir VR hissi yaratır.

 

Yeni Nesil Optik
Daha iyi görsel netliği hemen fark edeceksiniz. Optik modülün içine ışığı katlayarak çalışan yenilikçi patentli pancake lens ve optik teknolojimizi kullanarak Quest 2'ye kıyasla optik yığını %40'ın üzerinde azalttık. İnç başına %37 daha fazla piksel sağlayan gelişmiş VR LCD ekran teknolojisi. Ve daha ilgi çekici bir VR deneyimi sunmak için daha canlı renkler sağlayan 1,3 kat daha geniş renk gamı.

 

Yüksek Performanslı Donanım
Harika donanım - 10 gelişmiş VR/MR sensörü, uzamsal ses, 256 GB depolama, 12 GB RAM ve daha iyi performans için %50 daha fazla güç sağlayan Snapdragon XR2+ işlemci.

 

Geri Uyumluluk
En sevdiğiniz oyunların, eğlence uygulamalarının ve daha fazlasının keyfini çıkarmak için Meta Quest 2 uygulama kataloğuna erişmeye devam edebileceğinizi bilmek içinizin rahat olmasını sağlar.

 

Çok amaçlı İşlem Kolaylaştırır
Birden fazla yeniden boyutlandırılabilir ekranı açın, yeni fikirler üzerinde çalışın, yayınlarınızı yayınlayın veya arkadaşlarınızla mesajlaşın. Bu yeni süper güç ile çoklu görev hiç bu kadar kolay olmamıştı.

 

Şarj Kutusu İle Gelir
Hızlı USB-C güç adaptörüne sahip eşlik eden bir şarj istasyonu, kulaklığınızı ve kontrol cihazlarınızı şarjlı tutar, böylece yaratıcılık ortaya çıktığında fikirlerinizi hayata geçirmeye hazır olursunuz.

 

Esnek Daldırma Düzeyleri
Yerleşik IPD Aralığı: 55 - 75 mm, daha iyi görsel netlik ve daha az göz yorgunluğu için sürekli IPD ayarı ile. Tamamen açık çevresel görüşten, kısmi bloke (dahil) veya tamamen daldırılmış (aksesuar) VR sürükleyiciliği artık herkese uyan tek bir boyut değil.

 


 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı