TactGlove DK1 Dokunsal Eldiven (Çift)
TactGlove DK1 Dokunsal Eldiven (Çift)
TactGlove DK1 Dokunsal Eldiven (Çift)
TactGlove DK1 Dokunsal Eldiven (Çift)
TactGlove DK1 Dokunsal Eldiven (Çift)
TactGlove DK1 Dokunsal Eldiven (Çift)

TactGlove DK1 Dokunsal Eldiven (Çift)

5,00
Fiyat : ₺29.990,00(KDV Dahil)

TactGlove DK1 AR VR Dokunsal Eldiven Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri

ADET

Artır Azalt

TactGlove DK1 Dokunsal Eldiven (Çift) Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri

Bhaptics'in yeni ürünü TactGlove, AR/VR/MR için dünyanın ilk tüketiciye hazır dokunsal eldivenidir. Başlığınızın el izleme özelliğine, dokunsal geri bildirimler ekleyin. Nöromorfik algoritma, kullanıcının dokunsal uyum sürecini taklit ederek, sanal etkileşimlerde daha doğal ve gerçekçi dokunsal geri bildirim hissetmelerini sağlar. Bir düğmeye basarken, bir halter kaldırırken, bir kediyi okşarken, el sıkışırken veya sanal bir avatara sarılırken hissedersiniz.

 

 

Doğal Etkileşim, Daha Doğal Duygu
12 Dokunsal Geri Bildirim Noktası
TactGlove'un 12 LRA tipi motoru (her iki eldivende 6 adet), ellerinize hassas ve çok yönlü dokunsal geri bildirimler sağlar. Dokun, bas ve yakala. 10 parmak ucuna ve bileğe yerleştirilen her bir motor, sanal etkileşimleri hissettirir.

Nöromorfik Algoritma
Bhaptics'in eşsiz nöromorfik algoritması, insanın dokunsal adaptasyon sürecini taklit eder ve dokunsal bir yanılsama ve gelişmiş mekansal çözünürlük yaratarak kullanıcılara en doğal dokunsal deneyimi sağlar. En doğal, gerçekçi dokunsal geri bildirimin sorunsuz bir şekilde dahil edilmesi için SDK'yı entegre edin.

 


Ticari AR/VR/MR Başlıklarıyla Uyumlu
TactGlove, Meta Quest 2, Quest Pro ve Ultraleap özellikli Pico Neo 3 gibi ticari AR/VR/MR başlıkların, kamera tabanlı el takibi ile uyumlu ilk dokunsal eldivendir. TactGlove tek başına el takibi sağlamaz ve kamera tabanlı el takip sistemleri ile birlikte kullanılmalıdır.

 

Kullanıcı Dostu Dokunma Eldivenleri
Hacimli ve ağır izleme sensörlerini kaldırmak yerine, TactGlove'da küçük ama güçlü dokunsal motorlar bulunur. Hafif ve esnek kumaş kullanılarak, kullanıcılar eldivenleri sıradan eldivenler gibi kolayca takıp çıkarabilirler.

Bir eldiven gibi uydu
TactGlove, herkesin ellerine mükemmel şekilde uyan eldivenleri bulabilmesi için küçükten ekstra büyüğe 4 farklı boyutta gelir. Hijyen ve optimize edilmiş performans için TactGlove 3 katmandan oluşur: İç, ana ve dış eldivenler. Hijyenik faktör göz önünde bulundurularak, TactGlove ile kolay yıkanabilir ve değiştirilebilir iç eldiven seti sağlanmaktadır.


İzleme Sensörü Yok, Kablo Yok
Kamera Tabanlı İzleme ile Uyumlu
TactGlove, ticari VR/AR HMD'nin kamera tabanlı el izleme sistemleriyle uyumludur, bu nedenle yerleşik hareket izleme sensörlerine ihtiyaç duymaz. TactGlove'un izlemeye değil, uygun fiyata kompakt, hafif tasarımla kaliteli dokunsal geri bildirim sağlamaya odaklanmasını sağladı.

Bluetooth Bağlantısı
Standart Bluetooth protokolü aracılığıyla gecikmesiz kablosuz kontrolümüz, siz sanal dünyayı keşfederken daha fazla el hareketi özgürlüğü sunar. Kamera tabanlı el izleme sistemine sahip VR/AR HMD'lerde yerleşik TactGlove haptikleri ile oyun oynarken parmaklarınızın ucunda gerçek zamanlı, bağlı olmayan dokunma deneyiminin keyfini çıkarın.


Kutuda neler var?
• TactGlove DK1 (Çift) : İç, Ana, Dış Eldivenler
• USB Tip C Şarj Kablosu (Çift)
• Kullanım Kılavuzu


TactGlove DK1 Teknik Özellikleri:

• Dokunma: 6 dokunsal geribildirim noktası (her biri), LRA motorları
• Bağlantı: Bluetooth Düşük Enerji teknolojisi (BLE)
• Batarya: Li-ion şarj edilebilir pil
• Doluyor: 5V 0,5A ile 2 saat (maks.)
• Oyun zamanı: 3,5 saat*

• Boyut Boyut ve Ağırlık** (A x B):
(S) : 225 mm x 92 mm, 107 gr
(M) : 231 mm x 95 mm, 110 gr
(L) : 236 mm x 100 mm, 112 gr
(XL): 244 mm x 104 mm, 115 gr

 

*Tüm geribildirim noktaları maksimum yoğunlukta her 10 saniyede bir 1 saniye çalışırken
**Ana + Dış Eldiven (iç eldiven hariç)
Not: Desteklenen oyunları buradan inceleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı