Unitree Go2
Unitree Go2
Unitree Go2
Unitree Go2
Unitree Go2
Unitree Go2

Unitree Go2 Air Robot Köpek

5,00
Fiyat : ₺158.990,00(KDV Dahil)

Unitree Go2 Air Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri (Ön Sipariş - Sipariş yoğunluğu nedeniyle ilk gönderimler Ocak 2024 - Kontrolcü dahil değil)

ADET

Artır Azalt

Unitree Go2 Air Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri

Unitree, teknik yenilik ve endüstriyel liderlik ruhuyla geri dönüyor! Standart 4D Ultra-geniş LIDAR ve büyük model GPT yetkilendirmesi ile yeni bir somutlaşmış yapay zeka yaratığı — Unitree Go2, geleceğin dünyasını keşfetmek için size katılıyor!

 

 

Standart Ultra geniş 4D LIDAR, Tanıma sistemini %200 yükseltir
Go2, Unitree'nin kendi geliştirdiği 4D LIDAR L1 ile 360°x90° yarım küre ultra geniş tanıma, süper küçük kör nokta ve 0,05 m kadar düşük bir minimum algılama mesafesi ile Go2'nin her türlü araziyi tanımasını sağlar.

 

 

Çeşitli Eylemler ve pozlar
Go2, zıplama, esneme, el sıkışma, tezahürat, zıplama ve oturma gibi çeşitli pozlara sahiptir.

 

 

Pil kapasitesi ve dayanıklılığı %150 artırıldı
Go2, 15.000 mAh ultra uzun ömürlü pil isteğe bağlı olduğundan 8.000 mAh'a yükseltilmiş bir pil kapasitesi ve motor verimliliğini, gücünü ve kararlılığını iyileştirmek için 28,8 V'a yükseltilmiş bir voltaj ile donatılmıştır.

 

Motor performansı %30 artırıldı
Go2, 45N.m[1]'lik bir pik bağlantı torkuna, yeni bir dahili iz bağlantı tekniğine ve sıcaklığı etkili bir şekilde düşürmek için ısı borusu soğutucularına sahiptir.

 

ISS2.0 Akıllı Yan Takip Sistemi
Yeni kablosuz vektör konumlandırma ve kontrol teknolojisini benimseyerek, konumlandırma doğruluğu teknik olarak %50 artırıldı, uzaktan kumanda mesafesi 30 metrenin üzerinde ve optimize edilmiş engellerden kaçınma stratejisiyle birleştiğinde, robotun karmaşık arazide daha iyi hareket etmesini sağlayabilir.

 

Garanti süresi: 6 Ay

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı