Varjo XR-4
Varjo XR-4
Varjo XR-4
Varjo XR-4
Varjo XR-4
Varjo XR-4
Varjo XR-4
Varjo XR-4

Varjo XR-4

5,00
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺403.193,64(KDV Dahil)
İndirimli : ₺384.990,00(KDV Dahil)

Varjo XR-4 Karma Gerçeklik Başlığı Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri ve Özellikleri

ADET

Artır Azalt

Varjo XR-4 Karma Gerçeklik Başlığı Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri ve Özellikleri

 

 

Şimdiye kadar yapılmış en yüksek çözünürlüklü karma gerçeklik başlığını deneyimleyin. Özel tam kubbe asferik lensler, endüstriyel sınıf renk doğruluğu, 28 nit parlaklık ve tam dizi yerel karartma ile XR-3'ten %50 daha büyük etkili bir görüş alanında 200 milyon piksel sergiler.

 

4K x 4K, 200 nit mini-LED ekranları ve 120° x 105° görüş alanı ile Varjo XR-4, benzersiz görsel doğruluk ve optikler sunar. Çift 20 MP kamera, 33 PPD geçişini destekler ve genişletilmiş LiDAR aralığı, tamamen yeni ortam ışığı rekonstrüksiyonu ile birlikte sensör füzyonunu yükseltir.

 

İçten dışa izleme, gürültü önleyici mikrofonlarla tamamlanmış entegre mekansal ses sistemi ve gelişmiş dokunsal geri bildirime sahip kontrolcülerle XR-4, kutudan çıkar çıkmaz kuruluş genelinde ölçeklendirilmeye hazırdır. Birinci sınıf ergonomisi, onu karma gerçekliğin tüm profesyonel kullanım durumları için ideal bir çözüm haline getirir.

 

 

 

 

Varjo XR-4 Başlıca Özellikleri


Sektör lideri görsel doğruluk
4K x 4K, 200 nit mini-LED ekranlar ve %96 DCI-P3 renk alanı.

 

Devrim niteliğinde tam kubbe optikler
Devasa 120° x 105° görüş alanı boyunca kusursuz asferik netlik.

 

XR'a aktarılan gerçek insan görüşü
33 PPD'ye kadar video geçişine güç sağlayan çift 20 megapiksel kameralar.

 

Gelişmiş sensör füzyonu
200 Hz göz izleme ve tamamen yeni ortam ışığı yeniden yapılandırma kameraları ile birleştirilmiş 300 kpix genişletilmiş menzilli LiDAR.

 

Kullanıma hazır işlevsellik
İçten dışa izleme ve birinci sınıf ergonomiye sahip Varjo Kontrol Cihazları.

 

İş birliği için tasarlandı
Entegre DTS 3D mekansal ses ve çift gürültü önleyici mikrofon.

 

 

 

 

 

 

Optik tasarımda radikal bir atılım.


Sürükleyiciliğin yeni bir boyutunu deneyimleyin. 120° x 105° dereceleri kapsayan devasa ölçüde genişletilmiş görüş alanı, saygı duyulan 'tam binoküler görüş' standardına girerek XR deneyimlerine büyüleyici yeni bir derinlik hissi getiriyor.

 

Varjo XR-4 serisi, şimdiye kadar yapılmış en yüksek çözünürlüklü XR başlığıdır. Özel tam dome asferik lensler, endüstriyel düzeyde renk doğruluğu, 200 nit parlaklık ve çarpıcı kontrast için yerel karartma ile 28 milyon piksel saf görsel doğruluk sergiler.

 

 

 

İnsan görüşü, mükemmel bir şekilde bilgisayarlaştırılmış.
Varjo, insan gözü gibi davranmak için geçiş kameralarını kullanma tekniğine öncülük etti ve mükemmelleştirdi. Fiziksel çevrenize sanal içeriklerin sorunsuz bir şekilde eklenebileceği ekranlarda deneyimi yeniden tasarladı.

 

Varjo XR-4 Serisi başlıklar bir kez daha endüstrinin en iyi karma gerçeklik deneyimini oluşturmak için çift, ultra düşük gecikmeli, 20 megapiksel öne monte edilmiş kameralara sahiptir.  XR-4 Focal Edition sürümü bunu bir sonraki seviyeye taşıyor. Renkli Geçişli Karma Gerçeklik'te benzeri görülmemiş 51 PPD'ye (Pixel per degree - Derece başına piksel) ulaşarak, dünyanın ilk otomatik odaklamalı kamera sistemiyle, insan görüşü kopyalandı.

 

 

 

Sınırsız performans ve yazılım kapsamı.
Bağımsız başlıkların kısıtlamalarından kurtulun. XR-4 Serisi, NVIDIA Omniverse, Unreal Engine, OpenXR, Autodesk VRED, Unity ve PREPAR3D dahil olmak üzere profesyonel 3D platformlarda ve yazılımlarda tamamen sınırsız ve yükseltilebilir performansı desteklemek için NVIDIA GPU'ların gücünden yararlanan iş istasyonlarıyla birlikte çalışır.

 

 

 

 

 

Endüstriyel kullanım için eksiksiz bir paket.
Artık baz istasyonlarına gerek yok. Razer tarafından desteklenen içten dışa izleme ve Varjo Kontrolcüleri, Varjo'nun şimdiye kadar en kolay kullanılan birimi olarak gelir.

 

Her cihaz, numaralı lenslere ihtiyaç duymadan gözlükle kullanılabilir ve otomatik bir IPD (Göz bebekleri arası mesafe) ayarına sahiptir. Ayrıca, hem derinden sürükleyici ses hem de çok kullanıcılı oturumlarda zahmetsizce iletişim kurma yeteneği sağlayan çift DTS mekansal ses hoparlörleri ve gürültü önleyici mikrofonlar da entegre edilmiştir. Son teknoloji ürünü 200 Hz göz izleme kameraları ayrıca eksiksiz analiz verilerine erişim sağlar.
 

 

 

 

 

Mekansal bilgi işlem güç aracınızı seçin.
Varjo XR-4 Serisi üç farklı seçenekten oluşur. Sanal içeriğin deneyimin odak noktası olduğu kullanım durumları için Varjo XR-4, sınıfının en iyisi görsel doğruluğu sunar. XR-4 Focal Edition, fiziksel çevre öğelerinin mükemmel ayrıntılarla görünmesi gereken senaryolar için otomatik odaklamalı kameralarla gelişmiş geçiş özelliğini ekler. Varjo XR-4 Secure Edition, TAA uyumluluğuna sahip güvenli eğitim ortamları için özel olarak tasarlanmıştır.

 

 

 

Çok yönlü konum takibinin karşılanması gerekir.
SteamVR™ takibi gerektiren bir projeniz mi var? Satın alma sırasında dışarıdan izleme seçeneğiyle başlığınızı SteamVR™ izleme için yapılandırın. ART veya OptiTrack, API aracılığıyla tam olarak desteklenir.

 

 

Ultraleap el takibini ekleyin.
El takibine dayalı etkileşimler gerektiren bir projeniz mi var? Varjo XR-4 Serisi, özel bir montaj, kurulum talimatları ve lisans kullanımı içeren bir kitin parçası olarak Ultraleap'in Leap Motion 2™ el izleme modülünü destekler.

 

 

 

 

Kutuya dahil
3 şarj kablosu (USB-C konektörü, 1,5 m)
5 elektrik fişi (AB, İngiltere, ABD, AUS, KOR)
Ekran kablosu (DisplayPort konnektörü, 5 m)
Veri kablosu (USB-C konektörü, 5 m)
Varjo XR-4 karma gerçeklik kulaklığı
2 Varjo Kontrol Cihazı
Kulaklık adaptörü
3 portlu şarj cihazı

 

Sistem Gereksinimleri:
XR-4 serisi, NVIDIA grafik kartlarının gücünden yararlanarak Windows PC'lerde çalışan profesyonel yazılımlara hitap eder. Lütfen bilgisayarınızın aşağıda listelenen minimum sistem gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığını kontrol edin.

Işlemci: 8 çekirdekli CPU

Aşağıdakilerden biri veya daha iyisi:
12. Nesil Intel Core i9-12700K
4. Nesil Intel Xeon w3-2435
AMD Ryzen 7 2700X işlemci

Grafik kartı (GPU)
NVIDIA RTX A5000
NVIDIA Quadro RTX 6000 işlemci
NVIDIA GeForce RTX 4070 işlemci
NVIDIA GeForce RTX 3080 işlemci
NVIDIA GeForce RTX 2080 Ti
Bellek (RAM): 32 GB depolama alanı
Depolama alanı: 2 GB depolama alanı

Bağlantı:
1 adet DisplayPort 1.4
1 x 10 Gb/sn USB-C 3.1 Gen 2 veya USB-C 3.2 Gen 2
İşletim Sistemi:
Windows 10 (64 bit) veya Windows 11
Garanti Süresi, satın alma tarihinden itibaren on iki (12) aydır. Ek garanti süresi satın alınabilir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı