Visor 2,5K XR Gözlüğü
Visor 2,5K XR Gözlüğü
Visor 2,5K XR Gözlüğü
Visor 2,5K XR Gözlüğü
Visor 2,5K XR Gözlüğü

Visor 4K XR Gözlüğü

0,00
Fiyat : ₺102.990,00(KDV Dahil)

Visor 4K (Göz başına) XR Gözlüğü Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri (Ön sipariş, kurumsal fatura, 2 yıl garanti, tahmini ilk gönderimler Q3 2024)

ADET

Artır Azalt

Visor 4K XR Gözlüğü Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri

Visor, futuristik tasarımıyla yakın geleceğe ışık tutan, yüksek çözünürlüğü ile rekabeti daha fazla kızıştıran, iş ve eğlence için geliştirilmiş yeni bir XR gözlüğüdür. (Evet "gözlüğüdür" diyoruz çünkü, başlık formunda değil) Göz başına 2,5K ve 4K çözünürlük seçenekleriyle satışa sunulan Visor, harici kumandalara ihtiyaç duymadan sadece göz ve el hareketleriyle (Vision Pro'da olduğu gibi) kontrol edilebiliyor.

 

 

Intel ve Qualcomm gücüyle Immersed tarafından tasarlanmıştır.

 

Visor'un Geliştiricisi Immersed Kimdir?
Meta Quest mağazasında çoklu sanal ekranlarda çalışma odaklı geliştirilen VR yazılımı Immersed, artık karma gerçekilk desteği ile fiziksel çevreyi görürken de kullanılabiliyor. Immersed "Nerede olursanız olun, işlerinizi halletmenin en iyi yolu, işin içine dalmaktır. Dünyanın her yerindeki XR kullanıcılarına, dikkat dağıtıcı olmayan bir çalışma alanı sunan Visor, daha derin odaklanma ve daha fazla üretkenlik sağlıyor.

 

Tüm ekranlarınız görüş alanınızda
Visor ile 5 ekrana kadar çalışma alanınızı genişletin. Aynı anda belgelerini düzenleyebilir, e-posta gönderebilir, iletişimde kalabilir, internette veya sosyal medyada araştırma yapabilirsiniz.

 

 

Her yerde kullanılabilir
Avucunuza sığan ortalama akıllı telefondan %25 daha hafif bir form faktörüne sahip olan Visor, gittiğiniz her yere yanınızda gidecek şekilde tasarlanmıştır. Visor'ı gittiğiniz her yere kolayca taşıyabilir ve kullanabilirsiniz. Tek bir kablo ile bilgisayarınıza bağlayıp, çoklu sanal ekranlarda hızlıca çalışmaya başlayabilirsiniz. Visor taşınabilir, şık ve akıllı telefonlardan %25 daha hafiftir. Avuç içine veya çantanıza sığar. Visor'un tasarımı yalnızca ilgi çekici değil, aynı zamanda konfor ve uzun süreli kullanım için ergonomik olarak tasarlanmıştır.

 

 

Daha doğal etkileşimler
XR deneyimleri kumandalar olmadan, günlük hayatta ve fiziksel ortamlarda olduğu gibi eller kullanıldığında daha doğaldır. Visor'u kullanırken kontrolcüler gerekmez. Göz takibi ve başlıktaki takip sensörleriyle içten dışa 6 DoF el takibi ve hareketlerle etkileşimler sağlanır.

 

Özelleştirme
Visor, yüz taramanıza (IPD, burun eki ve yüzünüzün şekline en yakın ışık engelleyici) bağlı olarak size özel olarak yapılır.
Visor ile sanal ortamınızı, çalışma alanınızı, ekranlarınızı ve çözünürlüklerinizi benzersiz tercihlerinize göre uyarlayabilirsiniz.

 

Değiştirilebilir
Visor, Immersed'in uygulaması önceden yüklenmiş olarak gelecek olsa da, kullanıcıların deneyimlerini değiştirme isteklerini engellemek için kilitlenmeyecek. Pazara çıkış hızını artırmak amacıyla Visor'un geliştiricilere yönelik bir App Store'u olmayacak ancak kullanıcılar, Visor'u istedikleri kullanım senaryolarına göre kendi başlarına değiştirebilecekler.

 

Verimlilik ve Odaklanma
5 adede kadar ekran ve ergonomik tasarımla kendinizi verimlilik dünyasına kaptırın.

 

Uyumluluk
Visor, Mac, PC ve Linux'ta sorunsuz bir şekilde çalışarak evrensel bir kullanıcı deneyimi sağlar.

Giyilebilirlik ve Ergonomi
Gün boyu rahatsız etmeden kullanım için tasarlanan Visor, her yerde giyilebilir ve kullanılabilir. Büyük hacimli ve ağır başlıklara artık veda edebilirsiniz. Bir kablo aracılığıyla kullanıcının cebinde taşıyabileceği, WiFi modulü olan pile bağlanabilir. Bu pil paketinin diğer ucunda, pili şarj eden kablolu bir deneyim (daha yüksek çözünürlük, daha düşük gecikme) için bilgisayara takılabilen bir USB-C bağlantı noktası da vardır. Kullanıcı tekrar kablosuz olmak için bağlantıyı kestiğinde, Visor'ı kablosuz olarak sorunsuz bir şekilde kullanabilir.

 

Visor 4K XR Gözlüğü Teknik Özellikleri:
Çözünürlük: Göz başına 4K (toplam 8K) mikro OLED panel
Takip: 6 DoF içten dışa el takibi
 ve göz takibi
Deneyim: +5 Sanal Ekran
FOV (Görüş alanı): 100°
Ergonomi: Gözlük formu, özel IPD, burun eki ve ışık engelleyici
Akıllı telefondan %25 daha hafif
Karma gerçeklik: HD Renkli Geçiş
Saplar ve kayış ataşmanları dahil

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı