Xsens Metagloves By Manus Eldivenler
Xsens Metagloves By Manus Eldivenler
Xsens Metagloves By Manus Eldivenler
Xsens Metagloves By Manus Eldivenler
Xsens Metagloves By Manus Eldivenler
Xsens Metagloves By Manus Eldivenler

Xsens Metagloves By Manus Eldivenler

5,00
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺289.418,77(KDV Dahil)
İndirimli : ₺279.990,00(KDV Dahil)

Xsens Metagloves By Manus Eldivenler Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri (Manus Türkiye Yetkili Satıcı)

ADET

Artır Azalt

Xsens Metagloves By Manus Eldivenler Fiyatı, Satın Alma Seçenekleri Ve Özellikleri

Xsens Metagloves, Xsens MVN yazılımı ile sorunsuz çalışacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. En doğru Kuantum parmak hareketleri izlemeyi tek tuşla Xsens kurulumunuza ekleyebilirsiniz. Manus'un sunduğu Xsens Metagloves, hassas el ve parmak hareketlerini olağanüstü doğruluk ve kolaylıkla yakalamak için nihai çözümdür. En son teknoloji ile tasarlanan bu eldivenler, sanal ve artırılmış gerçeklik deneyimleri, animasyonlar, oyunlar, sunumlar ve daha fazlası için etkileşim şeklinizde devrim yaratıyor.

 

 

 

Xsens MVN Kuantum İzleme
Xsens Metagloves, Xsens MVN yazılımı ile sorunsuz çalışacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. En doğru Kuantum parmak izlemeyi tek tıklamayla Xsens kurulumunuza ekleyin.

 

Parmak izlemede yeni altın standart
Yeni izleme sistemimiz, Xsens giysisini etkileyici parmak verileriyle güçlendirir. Hassas Kuantum izleme teknolojimizi kullanarak her ayrıntılı hareketi yakalayın. Parmak yakalamanız için daha fazla sınırlama yoktur. Hareketlerinizin gerçeğe yakın hissini kaybetmeden animasyon yaparken değerli zamanınızdan tasarruf edin.

 

 

Karakterlerinize hayat verin.
Karakterlerinize hayat verin ve izleyicilerinizin gerçek mi yoksa dijital mi olduklarını sorgulamasını sağlayın. Bu yan yana karşılaştırmada, Xsens Metagloves ürünümüzün verilerinin ne kadar gerçeğe yakın olduğunu ve Xsens tam vücut yakalama çözümleriyle birlikte nasıl gerçekçi tam vücut karakter animasyonları oluşturduğunu görebilirsiniz.

 

 

Tam Xsens MVN entegrasyonu.
Xsens MVN Animate
MVN Animate'e doğrudan entegrasyonla eldivenler, gerçek zamanlı parmak verilerini mevcut boru hattınıza hızlı bir şekilde iletir. Xsens giysinizi MANUS parmak izleme ile güçlendirerek hareket yakalamanıza hayat verin. Parmak verilerini Xsens gövde verileriyle birlikte tek bir kaynak olarak yayınlayın.

 

Xsens MVN Analizi
Ergonomik parmak verilerinizin kalitesini ve doğruluğunu artırmak için MVN Analyze'a bir sonraki düzey parmak izlemeyi ekleyin. Veriler MVN Analyze'a aktarılır ve Xsens'ten alınan tüm vücut verileriyle birlikte anında kullanılabilir.

 

Doğal hareketler zahmetsizce yakalanır.
En küçük ayrıntıları bile yakalayın. Kuantum İzleme Teknolojisi, insan hareketinin en ince nüanslarını bile yakalamanıza ve bunları dijital olarak hayata geçirmenize olanak tanır. Bu yan yana karşılaştırmada, Quantum Metagloves'tan gelen düzenlenmemiş hareket yakalama verilerinin ne kadar gerçeğe yakın olduğunu görebilirsiniz.

 

Mükemmel entegrasyon.
MANUS'tan Xsens Metagloves
Xsens Metagloves, dünya çapında endüstri profesyonelleri tarafından kullanılan 3D karakter animasyonu yazılımı Xsens MVN Animate ile sorunsuz çalışacak şekilde özel olarak geliştirilmiştir. Xsens Metagloves, 24 aylık donanım garantisi ve ömür boyu destek ile gelir.

 

Tek tıklamayla Xsens MVN
Xsens MVN yazılımına doğrudan entegrasyon, Xsens Metagloves'un mevcut boru hatlarınızda gerçek zamanlı parmak verilerini iletmesine olanak tanır. Tek tıklama kolaylığıyla hareket yakalamanıza Quantum izlemeyi ekleyin. Xsens Metagloves parmak verilerini Xsens vücut verileriyle birlikte tek bir kaynak olarak yayınlayın.

 

Profesyonel Sürüm
Plus Sürümü ile MANUS'un Xsens Metagloves ürününü MVN dışında bağımsız bir çözüm olarak kullanın. Bu paket, bir SMPTE zaman kodlama kablosu ve Unity ve Unreal Engine eklentileri dahil olmak üzere tüm MANUS eklentileriyle birlikte gelir.

 

Kesintisiz iş akışı.
Şarjlı kalmak için değiştirilebilir piller
MANUS Xsens Metagloves size kesintisiz bir iş akışı sağlamak için değiştirilebilir pillerle birlikte gelir. Metaglove pilleri, tam şarjla sürekli kullanım sırasında 4 saat dayanabilir. Ayrıca, MANUS tarafından geliştirilen Xsens Metagloves, USB Type-C bağlantı noktası üzerinden harici bir güç kaynağı ile çalıştırılabilir.

 

Şarj istasyonu
2 saatte aynı anda 6 adede kadar pili tamamen şarj edin. Bu şarj istasyonu ayrıca Xsens Gloves by MANUS ve SteamVR Pro Tracker pilleriyle de uyumludur, böylece Metagloves ve SteamVR Pro Tracker pillerinizi aynı anda şarj edebilirsiniz. Şarj istasyonu ayrı satılır.

 

Xsense Metagloves By Manus Teknik Özellikleri
sinyal gecikmesi: ≤ 7,5 ms
Parmak sensörü tipi: Mutlak konum, 3 eksen dönüşü
Sensör örnekleme hızı: 120Hz
Pil süresi: 3 saate kadar (değiştirilebilir piller)
Şarj süresi: 2 saat USB-C
Ağırlık: 138 gram (pil dahil)
kablolu iletişim: USB-C
Kablosuz iletişim: Bluetooth Düşük Enerji 5
kablosuz menzil: 15 metreye kadar
Desteklenen işletim sistemi: Windows 10/11
Parmak ekleri: Parmak kılıfları, parmak bantları
Tekstil bilgisi: Tek beden herkese uyar (yıkanabilir)

 

MVN Uyumluluğu
MANUS Eldiven Tipi: MANUS'tan Xsens Metagloves
Xsens MVN Sürümü: MVN 2022.3 Beta ve üzeri
MANUS Çekirdek Sürümü: MANUS Core 2.0 ve üzeri

 

Kutuda neler var?
2x Xsens Metagloves by Manus
1x Dongle Core Pro Lisanslı
2x Kuantum Pil
2x USB-C Kabloları
1x Xsens Adaptör Seti
36x Finger Sleeves 1/2/3
12x Finger Tapes
1x Başlangıç Kılavuzu
1x Seyahat Çantası

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı